בבוקר נר ראשון התכנסנו לתפילת שחרית והלל חגיגיים ושיחה של הרב על שני הניסים שהתלכדו לחג אחד והמסר לדורנו.  סיימנו במסיבות כיתתיות ובסופגניות טעימות.

בערב פתחנו באירוע "הללויה" בהפקת כיתות י' המוכשרות ובסיוע המדריכה המשקיענית יעלי אייזנר. השנה ,בשונה משנים עברו, המופע היה של כלל האולפנה ולא בהיבט תחרותי. הנושא שנבחר היה גבורה נשית. כך שכבה קיבלה דמות נשית שיש בסיפור חייה היבטים של גבורה ועליה הוכן מופע של שירה או ריקוד. הדמויות שנבחרו היו: מרים הנביאה, אסתר, חנה ושבעת בניה, חנה סנש, ומרים פרץ. בנות כיתות י' הכינו ריקוד מדהים שמבטא את ההערכה וההוקרה לנשות ישראל שבכל הדורות החל מנשות מצרים, המשך בנשים מחזקות ומאמינות בכל משברי ההיסטוריה ובייחוד במהלך השואה וכלה באימהות האמיצות של חיילי צה"ל במלחמות ישראל. בין לבין הוצגו קטעי קישור מצחיקים וסרטונים על כל שכבה. כמובן שגם צוות המורות עלה להופיע בשיר הללויה לאולפנה. האווירה היתה מחשמלת, האנרגיות מצוינות, ההופעות מדהימות ולנו לא נותר אלא להודות לכיתו י' בהובלת המחנכות המסורות והמשקיעניות אביטל פישפדר,  מירי דנציגר ונעה טחויליאן.

לאחר המופע התקיימה הדלקת נרות חגיגית עם ראש האולפנה, הרב ליאור הלפרין וחלוקת דמי חנוכה לבנות. לסיום הערב העמוס חגגנו במסיבת חנוכה מהממת ושמחה עד השעות הקטנות.